Start
Witaj we Friko.pl!
Napisał Administrator   
sobota, 19 listopad 2005

Dziękujemy za wybór www.friko.pl jako Twojego darmowego hostingu. Gratulujemy udanej instalacji. Witamy w społeczności użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z walorami i możliwościami naszych ofert.

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 22 listopad 2005 )
Czytaj całość...
Efektywne korzystanie z szablonów
Napisał Administrator   
sobota, 19 listopad 2005

Mambo po zainstalowaniu posiada domyślny szablon i styl CSS. Szablon ten został zoptymalizowany dla ekranu o rozmiarze conajmniej 1024 na 768 pikseli. Dodatkowo system zawiera drugą wersję tego szablonu, zoptymalizowaną do rozmiaru 800 na 600 pikseli.

Mambo posiada również szereg innych funkcji, które pozwalają na dokonywanie zmian w sposobie wyświetlania zawartości portalu. Dzięki temu każdy portal może uzyskać indywidualny wygląd bez konieczności uprzedniego dokonywania zmian w szablonach.

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 29 listopad 2005 )
Czytaj całość...
Jak wycisnąć z Mambo wszystko co się da?
Napisał Administrator   
sobota, 19 listopad 2005
Wprowadzenie do komponentów, modułów i botów

Domyślna instalacja Mambo zawiera szeroki zestaw funkcji które są dostępne "za jednym naciśnięciem przycisku myszki". Bez instalowania dodatkowego oprogramowania, można zarządzać bannerami reklamowymi, przeprowadzać badania i ankiety, udostępniać informacje i wykonywać wiele innych zadań.

Narzędziami, które udostępniają te funkcje, są komponenty, moduły i boty

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 22 listopad 2005 )
Czytaj całość...
W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój projektu Mambo Open Source? Dołącz do Mambo Foundation lub zostań członkiem Zespołu Mambo. Dowiedz się więcej odwiedzając Mambo-Foundation.org.
Sonda
Najbardziej wpływową osobą w technologii w ostatnich 25 latach jest...
  
Gościmy
Aktualnie jest 1 gość online